TOP 5

3. leden 2016 | 18.08 |
› 

Zdravím vás. Prvně jsem teda vůbec netušila, zda-li se mám nejdříve šoupnoout prosincovou hudební Top 5, (ne)malé radosti za prosinec nebo shrnutí roku 2015. Pak mi došlo, že by asi bylo fajn to mít nějak logicky seřazené. Prvně se tedy vrhnu dneska na ten hudební článek, v dalším článku budu pokračovat těma maličkostma a jako poslední bude to shrnutí. Tím bude můj blogový rok 2015 zdárně ukončen. A teď jdeme na tu hudbu.

Robbie Williams - Come Undone

V polovině prosince jsem měla nějakou depku. Už vlastně ani nevím proč, ale v těch chvílích jsem si vzpomněla na Robbieho a hrozně mi do těch nálad pasoval. Takže jsem celý jeden pracovní týden krmila své pracoviště hudbou od Robbieho. Come Undone mi zůstala v paměti asi úplně nejvíc a hrozně se mi líbí ty vyzpívané pasáže.


Elvis Presley - Blue Christmas

Mám hrozně moc ráda Elvise Presleyho a zažít ho, tak jsem z něj určitě úplně hotová! Ač je teda známo, že on hudbě nerozuměl a nesložil snad ani jedne text, tak ho stejně mám hrozně ráda a všechno tohle dokážu tomu fešákovi odpustit. Jelikož je prosinec měsícem Vánoc a já v prosinci poslouchala dost Elvise, tak co jiného než tuhle písničku sem mám od něj dát? :-P


New Found Glory - Vicious Love

A už jsme zase u mého klasického stylu. V poslední době jsem si hrozně moc zamilovala MTV Rock, i tam jsem objevila tuhle pecku. Nejdřív mě teda zaujal ten vtipně pojatej klip, který se mi fakt líbí. Čím víc ale písničku poslouchám, tak tím je pro mě samozřejmě dokonalejší. A navíc hostující dokonalá Hayley Williams z Paramore!


The Snuff - Boxed In

A máme tady zase jednou českou kapelu. Na The Snuff jsem byla s kamarádkou dva dny před Vánoci. A z celého jejich setu mě zaujala nejvíc právě Boxed In. Ta mi přijde, že má krásnou naléhavou atmosféru. Tady se to nezdá, ale jejich koncerty jsou fakt divoký a kluci se docela dost rozjížděj a především díky polským kapelám, což mi přijde fakt škoda, že tady na ně hudební redaktoři prdí, protože podle mého potenciál dotáhnout to někam určitě mají. Kluci nám právě na jejich koncert zajišťovali akre, a tak jsem jim na celý koncert psala report. Upřímně - já s ním nijak spokojená nebyla, když jsem věděla, že oni si to fakt přečtou. Výsledek je ale takový, že na celý report slyším jen chválu a to i přímo od nich. Pokud vás to zajímá - můžete si přečíst zde. Samozřejmě budu ráda, když mi zde na to zanecháte nějakou zpětnou vazbu ;-).


Buty - Duj duj duj

A Duj duj duj od Buty mi vlastně uzavřela celý rok 2015. Slyšela jsem ji v rádiu dopoledne na Silvestra a zjistila, že jsem na ní úplně zapomněla. Přitom jsem jí měla tak moc ráda, když jsem byla malá. Teď ji nemůžu vypudit z hlavy. Stále se mi tak moc líbí :-).

Zaujala vás nějaká písnička? Co jste vy poslouchali nejvíc během prosince?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: TOP 5 rebarbora 04. 01. 2016 - 12:55