Spring and Japan :/

13. březen 2011 | 21.34 |

Konečně na mě dýchá jaro. Je nádherně, proto má osoba dneska asi půl hodinky odpoledne cestovala po zaharadě a poté šla zase do pokoje kde dělala věci do školy. Dnes jsem totiž kompletně vytiskla už celou ekonomiku s účtem, takže se to můžu začít učit :). Štěstí přeje připraveným přeci :D. Taky dneska mamka konstatovala, že prý tomu účtu rozumím už o hodně víc jak před týdnem a vážn+ teď věří tomu, že v pohodě z praktický odmaturuju :). I já se cejtim jistější v kranflecích, což je super :).

Ale tak jak jsem dneska krásně vytiskla otázky, tak jsem si krásně zhuntovala zdravotní stav xD. Dopoledne mi bylo chladno a já se rozhodla o oblečení světru. Svetr je rolák, ten "nákrčák" xD se mi sekl o culík, já škubla a mě křuplo v krku. V první chvíli, mě krční páteř bolela i při normálním klasickým položení hlavy. Mamka mě tedy nacpala práškem, namazala mi to a už je to díky bohu celkem o hodně lepší, ale i tak se kolikrát ještě teď musíš otáčet v pase xD.

Pokud chcete slyšet jaká byla dědova oslava, tak dobrá. Příjemná atmosféra akorát mě trošku zklamal výběr jídla xD. Nebyly chlebíčky ani jednohubky, za to byla dušená šunka, na kterou jsem vážně neměla chuť. Hmmm :D. Jo, děda dostal úžasnou knížku o Číně 8). Už je to asi od léta, co mě tyhle podobné destinace fakt berou 8). A v téhle knize je naprosto všechno architektura, historie, zvyky, stravování, jejich všední život. Prostě si tu knihu od něj ještě někdy pujčím až to můžu dost dobře prozkoumat 8).

Během víkendu se nic moc nedělo, krom toho, že neustále hledám na netu jak jsou na tom jaderný elektrárny v Japonsku a neustále se strachuju :-/ :-(. Snad to bude dobrý a plně soucítím s Anwi, má to chudák ještě těžší :(.

Jdu se pomalu ukládat ke spánku... zítra zase další týden plný námahy, achjo. Dobrou noc...

Foto z DA od ritUsik

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Spring and Japan :/ anwi 13. 03. 2011 - 22:02
RE(2x): Spring and Japan :/ damn-girl 13. 03. 2011 - 22:11