I´m happy... OH YES! :D

8. únor 2011 | 21.16 |

Lidi, v poslední době mám neskutečně dobrou náladu. Mám pocit, že se mi všechno daří podle plánů (tedy až na rychlosti vypracovávání maturitních ukruhů do ekonomiky a účetnictví XD). Ale je to úžasnej pocit, když citíte, že vám vychází všechno jak chcete a v životě na vás nečekají žádné překážky nebo malinké, u kterých si tolik věříte a tudíž je hravě zvládnete a překonáte :).

Co jsem dělala dnes? Probudila jsem se v 8:45 a 15 minut jsem se přemlouvala vstávat. Poté jsem i vstala :). Udělala si snídani (rohlík se sýrem a čaj s mlíkem, kdyby vás to zajímalo XD). Udělala něco po baráku... "koukla" se na FB. Jo, stydim se :(. A po 12 hodině dopolední jsem došla na autobusovou zastávku a vydala s ena oběd k babičce. U babičky byly opečené škubánky posypané makem, vlastně nejdřív byla bramboračka. Oboje bylo výborný, to se musí nechat :). Po o jsme si ještě chvilku s babičkou povídaly a kolem 3 odpoledne vzala psa a šla mě s ním vyprovodit k autobusu. Autobus mi jel do 3 minut, takže to bylo super :). Z autobusu jsem vystoupila o stanici dřív než jak když vystupuju normálne. Potřebovala jsem totiž do knihovny půjčit další knihy. Během 24 hodin jsem vlastně přečetla Strakonického dudáka a nic dalšího jsem tady ke čtení neměla. No, nakonec jsem si pujčila Máj, Na západní frontě klid a Rozmarné léto. Všechno je krátké = do týdne to mám přečtené 8). Jo... a právě mi tady hraje Billy Talent - Surrender (přesně tak.. nějaké songy co se mi od nich líbí se najdou :)). Málem bych zapoměla. Babička mi vyskládala na stůl 3 učebnice. Jedna byla o českých dějinách, druhá o českém pravopisu (u mě prasopisu :/) a učebnice angličtiny, ve které jsou vypracované snad všechny okruhy k maturitě. Tudíž jsem si tu angličtinu vzala a snad 1000x poděkovala, že ani naví jak mi ulehčila práci a jak moc mi pomohla :). Tuhle učebnici nám totiž asi před měsícem ukazoval učitel a já si od něj ty jednotlivé okruhy z toho chtěla okopírovat. Nu, teď už nemusím 8).

A dále? Dále jsme se zase domluvila na procházku, na zítřek... děsně se těšim :). Mamka taky zítra přinese učebnice účta a ekonomie = budu moct začít vypracovávat okruhy k těmto předmětům. Můžu k tomu říct jen - KONEČNĚ! Na netu jsem totiž nic použitelného podle čeho by se to dalo dělat nenašla :).

Dnes večer bych chtěla rozečíst to Rozmarné léto. Podle textu totiž vypadá, že se bude číst nejhůř. Tudíž bych to měla velice ráda co nejrychleji přečtené :).

Během zítřka vám dodám nějaké fotky, které jsem dnes fotila. No neni to nic moc, ale zase nějaká změna oproti těmhle textům co jsem v určitý den dělala nebo endělala xD. Zatím se mějte famfárově :)...

Foto z DA od roarysea

Mimochodem. Tuhle znáte? 8)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře