English lesson and CzechRepublic :D

10. březen 2011 | 21.50 |

Jak nadpis trošililinku napovídá, právě jsem dopsalá pár anglických vět o naší zemi. Zítra totiž máme zase na anglině přednášet na dané téma 3 až 5 minut (tentokrát téma padlo na ČR). S tím bych se snad mohla poprat víc, protože o téhle zemi vím věci a nemusím se je narychlo učit, takže vidím v tom větší šanci k úspěchu oproti Anglii xD. Dále z nadpisu napovídá trošililinku další věc a taky související s anglinou. Mamka mi našla doučování, né tak úplně. Budou to totiž konverzační hodiny angličtiny abych to na tu maturu natrénovala :). Vlastně jsme našly úplně super pani. Tedy aspoň v tuhle chvíli to vypadá nadějně. Proč? Ona totiž dělá přísedící na anglických maturách, tudíž bude vědět jak to chodí a jak by to mělo chodit teď u těch státních, což vidim jako obrovský plus :).

Navíc to je v místě, ve kterém jsem bydlela do 3 let. Naprosto tam ty místa miluju a nikdo mi je ze srdce nikdy nevymaže, hrozně se těšim, že tam teď budu jezdit 8).

Dnes jsem byla s našima nakupovat a fakt mě šokovalo, jak někteří lidi můžou brát tak hnusný mandarinky 3. jakosti. Fakt to ovoce vypadalo hrozně, bych to nedala ani svýmu nepříteli takovou hrůzu a oni to tam v klidu kupovali a cpali to do svých již připravených igelitových pyrlíků. Děs :-/.

Co mě dále čeká zítra? Jdu s babičkou na oběd do čínské restaurace a jelikož je mamka zítra doma a nejde do práce, přidá se k nám taky :). Babičku nikdy nejde ukecat ať mi ten oběd neplatí, protože si ho zaplatím sama, ale teď jsem to vymyslela. U nás ve škole teď prodávají první krásný jarní kytičky a tak jí za tu štědrost jednu koupím :). Už teď slyším "To sis ale neměla dělat škodu!", ale i tak bude mít radost. Však jí znám, je to moje babička. Miluje kytky :).

Achjo, v poslední době, když jdu spát kolem půl 11 jsem ráno nevyspalá a tak jdu zalehnout už teď. Než tady ten borčus uklidim aspoň trošku (nemůžu totiž v bordelu usnou) bude už něco málo po 10 a než připravím věci do tašky uběhne dalších pár minut, a tak je teď čas akorát tady dokončit tenhle článek, odhlásit se od všech možných účtů, vypnout počítač a jít spát. Přeji vám tedy klidně prožití patečního dne a pak už je zase VÍKEEEND!

Foto z DA od think0

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: English lesson and CzechRepublic :D chester 11. 03. 2011 - 20:45
RE: English lesson and CzechRepublic :D damn-girl 11. 03. 2011 - 23:02