GOAL!

23. duben 2016 | 16.21 |

Ahojte. Jdu se podělit s jednou zprávou, kterou jsem včera úplně vypustila a je to velký... takže! :-D

Před půl rokem, když se nám hroutil Monster a všechni na to kašlali a všichni odcházeli a já ještě nebyla šéfem jsem v jedné slabé chvíli napsala do redakce Music serveru. Hudební server s novinkama na už hodně dobré pozici na internetu. Psala jsem jestli nehledají nové redaktory, že pracuji tam a tam, ale upadá to a ráda bych se posunula dál. Přihodila jsem i odkaz s mými články.

Čas plynul, nikdo se neozýval a já na to úplně zapomněla. Ve čtvrtek v deset večer mi ale zapípal mobil, že mám nový email. Otevřu to a tam šéfredaktor Music serveru, že se omlouvá, ale na email narazil až teď a jestli mám furt zájem, tak se můžeme domluvit. Ihned jsem mu odpovídala, že bych hrozně ráda, ale dělám teď šéfa na stránkách, ze kterých jsem v té době chtěla odejít a asi to bude problém, aby šéfredaktor jedné stránky dělal redaktora na jiné stránce. Prý by to problém nebyl ani náhodou.
Chvilku jsem se tedy rozmýšlela, co teda. V jednu chvíli jsem se na to už chtěla vykašlat, protože mám teď Monster. Jenže, to že odepsal byla tak obrovská náhoda (po té době to mohl už jen v klidu bez výčitek smazat), že to musí něco znamenat. Kývla jsem teda... už mám přístupy a jsem jedním z redaktorů Music serveru! :-D

Asi tomu furt nějak nevěřím a asi mi to furt nedošlo. V Monsteru jako šéf zůstávám i nadále, protože tu práci miluju, takže budu na obou stránkách. Opět jsem se rozpomínala na dobu, kdy mi bylo asi patnáct a já bláhově snila o tom, že třeba jednou budu mít své vlastní fanouškovské stránky o Green Day. Ve dvaceti jsem s nila o tom, že třeba jednou budu hudební redaktor. Pak jsem chtěla být i hudební manažer kapely. Nikdy jsem ale do toho nešla, protože jsem slýchávala jen posměšky, že nic takového dělat nebudu, protože na to nemám a sny jsou prostě jen krásný a moc se neplní. Snad i díky tomu, jsem nějakou dobu stála na místě, jelikož jsem se prostě jen hrozně moc bála okolí, co kdyby někde našli nějaký můj článek? A pak se na to jednou vykašlala a začla si věřit a šla si zatím. A hle? Je mi 25 let... už třetím rokem mám vlastní fanouškovské stránky o Green Day, jsem manažer kapely, dělám šéfredaktora jedněm hudebním stránkám a teď do konce dělám redaktora na stránkách, o kterých jsem snila, že jednou se tam dostanu. A ti ostatní, co se mi smáli? Musím říct, že teď mě div neplácají po ramenou, jak jsem dobrá. A mně? Mně to dělá upřímně hrozně dobře a žene mě to dál.

A já už teď zase vymýšlím, kam bych se mohla posunout dál :-D.

You can take everything I have,
You can break everything I am.
Like I'm made of glass,
Like I'm made of paper.

Go on and try to tear me down,
I will be rising from the ground
Like a skyscraper, like a skyscraper

...
Můžeš si vzít všechno co mám,
můžeš zlomit vše čím jsem.
Jako bych byla ze skla,
jako bych byla z papíru.

Jen do toho a zkus mě zbořit,
Vyrostu ze země
jako mrakodrap, jako mrakodrap

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: GOAL! tlapka 23. 04. 2016 - 21:30
RE(2x): GOAL! damn-girl 01. 05. 2016 - 15:58
RE: GOAL! alienor 23. 04. 2016 - 21:57
RE(2x): GOAL! damn-girl 01. 05. 2016 - 15:59