You know? :D

17. únor 2011 | 21.54 |

Je to divný, je to divnej čas. Čas, který mě škrtí jelikož mám málo času na tenhle blog. A když už konečně po celém dnu najdu čas, kdy bych mohla sem napsat nějaký článek už prostě nemám sílu jelikož jsem totálńě vyčerpaná na nějaké psaní na blog. Jo a bude hůř ještě pár měsíců :/.

Snažím se totiž v poslední době dělat věci do školy. Hlavně do češtiny teda a potom maturitní okruhy do účetnictví a ekonomiky a to vám můžu říct jen jedno. Tyhle dva tématické okruhy nějsou vůbec jednoduchý :/. Tak a teď bych vám tady ráda popsala včerejšek a dnešek :D.

STŘEDA: Ve škole jsme měli vyučování až od půl 9, a tak vstávání bylo více než příjemný :). Nerada vstávám do tmy nebo čera víte :D. Taky u nás ve škole tento týden probíhá tzv. týden zdraví.
No a minulý rok jakožto ještě třeťáci jsme dělali každý ze třídy prezentaci na určité téma životního prostředí a celkově ekologie. Já jsem měla prezentaci na téma jak člověk jako jedinec může pečovat o životní prostředí kolem sebe. No a ona naše třídní vybrala 4 nejlepší prezentace a měli jsme je já (a další tři lidi) prezentovat několik vyučovacích hodin prvákům. Dan onemocněl a tak jsem přednášela jen Pavl, Dominik a já. Tudíž ve středu jsme začli. Prví hodinu co jsem přednášela jsem byla vyklepaná jak nikdy a totálně nevěděla o čem mám mluvit, takže jsem neustále čučela do toho papíru a klepal se mi hlas :D. Po ukončení přednášky předstoupila naše třídní před tu třídou plnou kluků a říká jim "Máte k ní ještě něco?" no a jeden frajer řikal, že by měl. Učitelka tedy říkala že může mluvit.. on v té chvíli vyhrknul své telefonní číslo mrknul na mě a povídá mi "Volej kdykoliv 8)". Já byla natolik šokovaná a vyvedená z míry, že jsem ani nebyla schopná pípnout natož ho setřít. V tom případě jsem se pátravě koukla po třídní co s tím udělá, jenže ta neudělala nic akorát řikal "NO VIDÍŠ ASPOŇ JSOU VTIPNÝ!" :/ Hmmm, fakt mi pomohla! No co, tak jsem mrkla po Dominikovi a Pavlovi a Pavel mi povídá "Kájo, ber to v klidu, ber to v klidu." Nezbylo mi teda nic jinýho než se jít posadit tam dozadu a neupozorňovat na sebe :/ :D.
Po příchodu ze školy jsem se nějakou dobu poflakovala, šla na doučování, zase se poflakovala, snažila s eudělat nějaký ten okruh, se kterým jsem teda hla, ale neni to zatim nic slavnýho :/: Potom jsem šla samozřejmě spát jelikož už bylo pozdě. = ten den nic zásadního kromě toho jak mě ten spratek vyvedl z míry.

ČTVRTEK: Dnes jsme měli mít až od půl 9 také, ale my tři kvůli těm prezentacím museli přijít už normálně v 8 :D. Dneska jsme prezentovali celkem 4 hodiny :D. Jeden přednes mi narozdíl od minulého dne dosti dobře šel a nenaskytl se žádný problém a to ani s projevováním ani s nervozitou :).

Akorát v tom posledním jsem dostala totální okno a nevěděla ani Ň a kdyby se mě v tu chvíli někdy zeptal jak s ejmenuju, tak mu nejspíš neodpovím. Co víc, jak se začla ta třída chychotat, tak se vzpomínalo o to hůř, ale vzpoměla jsem si sama sobě jsem se tam nahlas zasmála a jelo se dál :D. Mimo to jsem se dnes ve škole totálně ulejvala xD. 4 hodiny přednášek pak jsem jednu hodinu pomáhala učitelce s ostatníma spolužákama nosit lyže z lyžáku do skladu a potom jsem šla společně s Marošem likvidovat nástěnku :D. Takže ve škole dnesa pěkná flákačka. Co se týče těch prezentací, tak jsem nakonec ráda, že mě do toho vybrala. Jsem ráda jak jsme si mohla vyzkoušel o něčem mluvit naprosto sama před kupou cizích lidí a to úplně sama bez cizí pomoci. Myslim, že zrovna tahle zkušenost se mi bude dost hodit u maturity :) a můžu vám říct ještě jedno, u prváků, kterým je 15 nebo 16 a jsou plně v pubertě to neni vůbec jednoduchá věc o něčem jim povídat, ale já to celkem obstojně zvládla a tím způsobem jsem si zase nějak v tomhle směru věřejného vystupování zvýšila sebevědomí což bylo něco, co jsem potřebovala :).

Tudíž abych to srhrnula celé tyhle dva dny byly fajn + jsem dnes odpoledne byla na kosmetice. Fakt se mi tam líbí, totálně si tam vždycky odpočinu a potom jsme jeli k babičce jelikož dneska slaví narozeniny :). Zítra nejdu do školy jelikož v sobotu máme ten maturitní ples a já si musím nechat jít udělat nehty ať jsem "vymóděná 100%" :D a vidím to na klasickou francouzskou. Zítra jak budu mít foto těch nehtů, tak vám ho samozřejmě ukážu :), ale teď už se mějte a já zase frčím ;D...

Foto z DA od Sortvind

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: You know? :D chester 18. 02. 2011 - 14:31
RE: You know? :D damn-girl 18. 02. 2011 - 18:47