TOP 5

2. červenec 2016 | 18.13 |
› 

Uběhnul nám další měsíc a já opět přicházím se svou hudební Top 5, tak snad se bude líbit. I tentokrát je různorodější, tak třeba to někomu poslouží jako inspirace ;-).

Linkin Park - In Between

Začnu s dovolením u Linkin Park. Nějakou dobu jsem je neposlouchala a teď se k nim zase vracím. Tohle byl po delší době song, který mě svou náladou zaujal po cestě do práce a pak jsem si ho poštěla ještě asi pětkrát a z hlavy se mi ani teď ještě úplně nedostal. Líbí se mi ten jednoduchý text a i to, že tomu rozumím :-D.


Muse - Madness

Muse za to můžou tak trochu tím, že tady měli před měsíce koncert. na kterém jsem byla. Byl naprosto úžasný a ještě teď mám husí kůži při vzpomínce na tem večer. Muse jsou aktuálně prostě tou nejlepší koncertní kapelou. Jestli chcete zažít super hudbu a zároveň i show, tak jděte prostě na Muse. Lepší kapela není. A tenhle song? Má toho v sobě tolik toho, co je ve mně.


Andy Black feat. Matty Skiba - Stay Alive

Andy Black mě baví už druhý měsíc. Vlastně mě druhý měsíc baví celá jeho sólovka. To album je prostě dokonale taneční. Je tak dark a tak taneční zároveň a tohle je druhý můj nejoblíbenější song z téhle placky. Tak nějak mě hrozně nabíjí energií a odhodlaností a pouštím si to, když mi není hej - "Stay alive for the good times. Stay alive trough the bad. Stay alive for the hopes and the feels and the dreams the best that we ever had."


OneRepublic - Wherever I Go

OneRepublic vydali nedávno tenhle nový song. Pustila jsem si ho poprvé, podruhé, potřetí... nic. Vůbec nic a to se mi normálně od OneRepublic líbí všechno. Pak vydali i tenhle videoklip, který se mi vlastně vůbec nelíbí. A pak jednou jdu a říkám si, že mi ta písnička hraje v hlavě. A už to bylo... Jenže tahle láska si prostě musela najít cestu.


Horkýže Slíže - Malá Žužu

A kdo tady dřív vyřvával, že jestli nemá někoho rád, tak to jsou Horkýže? Ano, přesně Damn. Vyřvávala a vyřvávala, že ty nikdy. Má je ale moc ráda kolegyně v práci a jednou, když jsem se nudila, tak že je vyzkouším. Začala jsem právě u Malé Žužu a nyní to pokračuje dál přes Silný refrén, Nazdar!, Vlak a další písničky. Takže teď jedu už i Horkýže. Na Majálesu jsem před nima zdrhala, co bych teď dala za to, kdyby někde poblíž byl koncert...

Zaujalo vás něco? A co vlastně teď posloucháte vy?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: TOP 5 rebarbora 03. 07. 2016 - 11:41
RE(2x): TOP 5 damn-girl 03. 07. 2016 - 11:44
RE(3x): TOP 5 rebarbora 03. 07. 2016 - 12:10
RE: TOP 5 tlapka 17. 07. 2016 - 21:46