Článek Stěhování - 2. část

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Stěhování - 2. část

12. 06. 2017 - 22:32

iva: Ty se tak máš
Strhnout koberec a dát nový je samozřejmě to nejlepší řešení. Jdeš do novýho, tak funguj nově. Starý koberec bys beztak za pár měsíců tak jako tak měnila a bylo by to složitější. Nebo by tě brzy začal štvát a stejně bys ho měnila. Takhle máš ten, který sis vybrala a je to.
Vaši jsou fajn, líbí se mi, že ti pomáhjí, ale jako dospělý ženský a ne, že za tebe všechno sami zařídí. Nevím, jestli jsem se dokázala vyjádřit správně, ale tak nějak mi přijde, že teď se k sobě chováte tak trochu jako sobě rovný parťáci a ne jako rodiče k dceři, Jako by ti dávali najevo, že uznávají tvou dospělost. To je moc hezký
A s tou pračkou a myčkou to babička vymyslela moc dobře. Že jí chválím a pozdravuju

13. 06. 2017 - 11:28

damn-girl: Mám stejný pocit jako ty. Táta tenhle byt nebojkotuje, jako ten předtím. S tímhle už mi pomáhá, s tamtím vůbec. Když včera odcházeli, tak ke mně přišel a dal mi pusu na tvář, což je pro mě naprosto něco nečekanýho. On neprojevuje city a z tohodle jsem vykulená ještě teď .
Jo babička to fakt vymyslela . Takže místo bílé lednice teď bude krásná nová nerez, která se bude hodit k tomu nerez sporáku a troubě .

---
damn-girl.pise.cz

14. 06. 2017 - 16:49

iva: To je dojemny
Taťkové holt nějak hůř nesou, že jim holčičky vyrostly, ale vypadá to, že ten tvůj se smířil s postupem do dalšího levelu

14. 06. 2017 - 19:53

boudicca: Jak bydlím sama, tak bych tedy myčku určitě nevyužila. Ale ty víc vaříš, tak to máš třeba jinak. Ledničku jsem teď taky nedávno měnila, no jeje, to bylo zábavy, jak tu starou z paneláku vyvézt a nikdy při převozu nepromáčknout. Já tedy v bytě nechávala původní koberec a na něj jen položila nový. Je to ve výsledku moc fajn, protože jsou oba dost tenké a takto to pěkně izoluje. Sama vzpomínám na hrůzy při stěhování (jako třeba opadaná omítka až na beton), takže tě jen zpovzdálí pozoruji a moc fandím, ať jde všechno rychle jak má.

---
by-boudicca.blogspot.cz

16. 06. 2017 - 09:44

tlapka: Ještě jeden takový článek a nikdy se nehnu z baráku.
Ne, vážně. Ty porodní bolesti k tomu holt patří, hlavní je, že se pak budeš mít jako ve vatičce!

---
tlapka.pise.cz