Show me the way

12. listopad 2012 | 16.21 |

Jooo, žiju a po delší době se opět hlásím. Jak se mám? Aktuálně to docela jde, ale jinak to je naprd. Špatná nálada, opravdu horšící se teta, Je to strašný, ale už začala žloutnout a nikdo z rodiny si ani trošku nemyslí, že by tady byla déle jak měsíc. Je to strašný.
Pamatujete si na toho chlapce, respektivě mého šéfa z kavárny, jak jsem tu psala, že mi dělá návrhy? Asi jsem naprostej debil, ale začalo mi to být líto. Asi ho neberu  podle všeho na lehkou váhu. Ne, vážně mi to je líto. Po dlouhý době to byl člověk, u kterého jsem si uvědomila, že by u mě mohl mít šanci... že by to bylo fajn třeba někoho mít a on to nakonec vzal za špatnej konec. Za špatnej konec, kterej jsem já nechtěla. A víte co? Mě to vážně celý mrzí, připadám si jako podvedená a nějak bych to chtěla vzít zpátky a udělat to tak, aby to vyšlo. Asi jsem se dočista zbláznila.
V poslední době se nenacházím v dobrých náladách. Začínám být nějaký bezradná... vůbec nevím jak naložit s vlastním životem. Už zase nevěřim tomu, že by se našel někho, kdo by mě mohl mít někdy vážně rád, a tak nějak mám pocit, že co nejdřív musím najít někoho, kdo mě chytne za ruku a provede mě tím vším a nasměruje mě. Já to totiž sama přestávám zvládat.
Teď si připadám jak malý fňukající emo.

Teď k něčemu lepšímu. Včera jsem připravovala prezentaci o Japonsku, dneska jsem k tomu dělala povídání a zítra tu prezentaci budu prezentovat ve škole. Nadávala jsme si celou dobu, proč jsme si vybrala zrovna tak těžký téma jako je Japonsko. Je toho tolik a dalo by se o něm povídat tolik a vzít opravdu to důležité a zajímavé a dát to do prezentace bylo těžký. Nakonec z toho mám klasickou prezentaci o základních informacích jako je měna, hlavní město, císař... poté něco o geografii a něco málo z historie a pak tam mám slide o zajímavostech a kultuře v Japonsku jako je sushi, ikebana, bonsaje, kimono, kaligrafie, anime a manga. A pak tam mám ještě jeden slide, který má poukzat na nějakou zajímavou akci a tam jsem dala festival sakur.
Tak snad ta prezentace dopadne dobře :).

A taky jsem mimo to začala opět docházet na pravidelné cvičení. Takže po měsíci a něco zase pravidelně cvičím a baví mě to. Musím říct, že na sobě začínám pozorovat trochu změny. Zdá se mi, že se mi nějak zmenšilo břicho a zesčtíhlily nohy, ale ty jen kapánek :D. Když jsem začínala cvičit úplně poprvé v polovině léta a měřili mě, tak jsem měla 72,4 ilo... nyní mám podle naší domácí osobní váhy 70,5 kilo což mě neustále motivuje jít dopředu a hubnout dál. Mám z toho obrovskou radost. 2 kila už jsou totiž krásný 8). Takže se těším, že jak jsem začala opět pravidelně cvičit, tak váha zas epoleze dolů :P. Měři se chci zase za 14 dnů tak uvidíme jak to dopadne :).

Foto z DA od swinspeed

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Show me the way anna jade 12. 11. 2012 - 23:41
RE(2x): Show me the way damn-girl 13. 11. 2012 - 06:20