Marshall Mathers - dům l 2. část

23. červen 2014 | 21.18 |

Nerada dávám články na pokračování, když mají mezi sebou moc velkou mezeru, a tak jelikož jsem první část tohoto článku vložila na blog včera, tak dneska to dodělám.

Jak jsem již říkala v 1. části, dnešní článek bude zaměřený na interiér a představení simíků, kteří tam žijí a já doufám, že se těšíte! :)

Prvně se vrhnu na simíky samotné, poté před každým poschodím hodím fotku toho poschodí, jak vypadá v půdorysu a poté jednotlivé fotky těch místností... takovej menší obsah, jak tento článek bude rozložený :D.

Marshall Mathers - Eminem

Celý majitel tohoto sídla. Jestli je nebo není podobný Eminemovi můžete posoudit sami a klidně v komentářích. Já bych řekla, že jestli s ním má něco společného, tak asi jedině ten střih vlasů, rozpůlenou bradu a jméno! :D

Hailie JadeMathers

Tady říkám upřímně jsem se o podobnost nijak nesnažila, protože nebylo kde čerpat a podle batolete nebo fotky, kde už jí je 18 to budu dělat těžko, když jsem jí chtěla vytvořit ve věku prvního stupně ZŠ :D. Takže tady je podobná akorát ta blond barva vlasů a opět - jméno :D.

Interiér

Nějak mi k Marshallovi nesedí venkovský ne příliš moderní styl bydlení, a tak jsem se snažila celé vybavení domu udělat v trošku modernějším stylu a musím říct, že jsem s tím docela bojovala, protože v poslední době vybavuju domy hlavně v tom venkovském a usedlejším stylu :D. A hned níže máte půdorys přízemního podlaží.

Klasika - vstupní chodba se schodištěm do prvního patra, nalevo kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem, vlevo taková odpočívárna s kulečníkem, posilovna a  menší koupelna a wc.

Z chodby se dá projít do všech místností v přízemí, a také se z této chodby můžete dostat k bazénu na zadní část zahrady. Schodiště je schválně bez zábradlí, protože se mi k tomuto modernějšímu stylu hodilo. Jestli se vám zdá podlaha až moc lesklá, tak se vám to zdá správně :D. Celou podlahu jsem totiž ještě pokryla průhlednýma zrcadlama na dlaždice, a tak získaly ještě větší lesk, který v tomto provedení podle mě vypadá opravdu skvěle.

Kuchyň. Miluju kuchyně s takovýmhle středovým ostrůvkem, jako je na fotce, ale málo kdy stavím kuchyň tak prostornou, aby se tam tento prvek vešel. Tohle sídlo je ale tak obrovské, že se to zadařilo. Navíc ještě k tomu miluju kuchyně, ve kterých je místo klasických obkladů cihla - teď se budu opakovat - málo kdy, se mi povede, aby se ta cihla do celkové kuchyně hodila, ale tady se to povedlo a já jsem naprosto spokojená. Navíc mi přijde, že se tato cihlová zeď k moderní kuchyni vážně hodí!

A hned vedle kuchyňské linky je úžasná prosvětlená jídelna, které ta prosklená stěna vážně sluší a výhled na jezírko v zahradě je prostě božský! 8) (PS: Teď už nevím kdo to psal, ale někdo v jednom z posledních článků psal, že na jeho vkus je tam málo kytek... měl pravdu = snažím se tam teď kytky dávat více :)).

Menší koupelna v přízemí, do které je vchod od kuchyně.

Snaha o modernější obývací pokoj, ale myslím, že se opět povedlo. Ta podlaha tam je skvostná a prosklená stěna celý interiér pošoupla o několik levelů! Prvně jsem se bála kombinovat šedivou sedací soupravu a šedivé zdi s tmavou dřevěnou podlahou, ale myslím, že to vůbec není krok zpět... ba naopak. Fakt se mi ten obývací pokoj líbí. Asi se musím pochválit! :D

Prostě zařízená posilovna. Víc k tomu nemám :D

Poslední část přízemí - taková odpočívací místnost s krbem a kulečníkem. Taková hezká malá útulná zašívárna! :D

Pohled na půdorys prvního patra. Z chodby se schodištěm se dostanete do dětského pokoje Hailie, která má z pokoje vstup i do vlastní koupelny, protože až vyroste, bude jí potřebovat :D. Dále se dostanete do pokoje pro hosty, který má také vlastní koupelnu a do ložnice Marshalla, který má taky svou koupelnu a paradoxně tu nejmenší :D.

Pohled na chodbu se schodištěm, kde si můžete zahrát i šachy! :D

Vybavit dětskej pokoj je pro mě vždycky za trest. To pak pro teeny už je to lepší, ale pro děti vybavovat pokoj podle mě neumim. Jo ještě pro batolata bych zvládla, ale pro tuhle věkovou kategorii to je dřina, protože na to nemám skoro žádný věci :D.

Růžovoučká koupelna Hailie s vanou a sprchovým koutem a samozřejmě s wc :D.

Naprosto úžasný moderně zařízený pokoj pro hosty. A proč je tak úžasný? Protože barva těch stěn je jako v mém pokoji a já tu barvu miluju, i když u mě v pokoji je ještě víc křiklavější :D.

Tyrkysová koupelna, která patří k pokoji pro hosty.

A tady je už ložnice pána domu :D. V hnědém provedení a najde se tam pod okny i pohovka, ve které se může usadit a vymýšlet texty :D. A pozor, on tam má i televizi a notebook na skřínce pod teevizí :D.

A koupelna, která k ložnici patří a musím říct, že mně se tato koupelna ze všech koupelen v domě líbí nejvíc. Je to focení z úhlu, kde je vana, a tak tam není vidět,

A klasická otázka na závěr. Jak se vám celá prohlídka dnes líbila?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Marshall Mathers - dům l 2. část tlapka 23. 06. 2014 - 21:24
RE: Marshall Mathers - dům l 2. část sigrun 27. 06. 2014 - 21:14